Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 079 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Jezus Królem Polski 19.11.2016 r.

sobota, 19 listopada 2016 21:31

Adoracja on-line ze Słupska: kliknij

czwartek, 17 listopada 2016 16:05

Adoracja on-line ze Słupska: kliknij

Ador Słupsk

Wykonując swoje codzienne obowiązki, ofiaruj je jako modlitwę w zjednoczeniu z Chrystusem, którego w tym samym czasie ktoś adoruje w kościołach i kaplicach naszej Diecezji.

 

„Dziś adoracja nocna.

Nie mogłam brać udziału w niej z powodu słabego zdrowia, jednak nim zasnęłam, łączyłam się z siostrami adorującymi. W godzinie od czwartej do piątej nagle zostałam zbudzona, usłyszałam głos, abym wzięła udział w modlitwie z tymi osobami, które teraz adorują. Poznałam, że jest wśród adorujących dusza, która się za mnie modli. Kiedy się pogrążyłam w modlitwie, zostałam w duchu przeniesiona do kaplicy i ujrzałam Pana Jezusa wystawionego w monstrancji; na miejscu monstrancji widziałam chwalebne oblicze Pana i powiedział mi Pan: co ty widzisz w rzeczywistości, dusze te widzą przez wiarę. O, jak bardzo mi jest miła ich wielka wiara. Widzisz, że choć na pozór nie ma we mnie śladu życia, to jednak w rzeczywistości ono jest w całej pełni i to w każdej Hostii zawarte; jednak abym mógł działać w duszy, dusza musi mieć wiarę. O, jak miła Mi jest żywa wiara.” (św. s. Faustyna Kowalska, Dzienniczek, nr 1421)

 


Podziel się
oceń
11
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Mama powiadała: Żem dziecię tej ziemi,Żem jest Polka mała.

wtorek, 15 listopada 2016 8:56

Wiem ja, bo mi o tym, 
Mama powiadała:
Żem dziecię tej ziemi,
Żem jest Polka mała.


I wiem, jak mi Polska, 
Jest droga i miła,
Bom się w polskiej mowie,
Pacierza uczyła.


Bo mnie polskie niwy,
Chlebem swym karmiły.
Bo mnie polskiej pieśni,
Skowronki uczyły.


Bo mnie tam na niebie
Strzeże Matka Boska,
Polska Królowa
Nasza Częstochowska.


Bo przy Bożym Tronie
Polscy święci stoją.
I co dzień się modlą
Za ojczyznę moją.


Więc i ten paciorek 
polskiego dziewczęcia,
Przyjm o wielki Boże,
W ojcowskie objęcia!


Bo on się z mej duszy,
Wyrywa jak łkanie:
Ojczyznę Kochaną racz
Nam wrócić Panie!Autor: Władysław Bełza


Podziel się
oceń
11
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Król Królów i Pan Panów

sobota, 12 listopada 2016 18:59


Podziel się
oceń
9
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

19.11.2016 Akt Przyjęcia Jezusa na Króla i Pana

sobota, 12 listopada 2016 17:32

Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana nie jest intronizacją Chrystusa na Króla Polski, lecz uznaniem Jego panowania nad całym światem i poddaniem się Jego prawu. 19.11.2016 ....Dlaczego polski kościól boi sie słowa I N T R O N I Z A C J A

 
 
 

                                                                                                       Bóg Ojciec.

 


Warszawa Jelonki, 25 październik 2016r. godz. 20:07                       Przekaz nr  729

Proszę o znaki – znaki otrzymałem

Pan Jezus.

            Jam Jest Jezus Chrystus, Druga Osoba Trójcy Świętej. Kocham was o Moje kochane dzieci i pragnę, abyście Mi zaufały bezgranicznie. Pozwólcie o dziatki, że raz jeszcze zwrócę się do was przez to liche, ale wierne narzędzie, którym jest Żywy Płomień.

            Obserwujecie obecnie zwiększoną aktywność demonów. Czas bezpośredniej ochrony waszej Ojczyzny przeminął, zostały jej resztki, a pozostała Boża indywidualna ochrona, każdej Bogu wiernej duszy. W niczym nie snujcie swoich domysłów, pozostawcie wszystko w Moich Świętych Rękach. Uprośćcie swoje umysły, by w niczym nie przeszkadzały waszemu duchowi.

            Przyjmę intronizację od waszego Narodu, którą zaproponowali wasi biskupi. Jest wielu ludzi nieuznających tej przygotowanej formy, Ja jednak zapewniam was, że forma tego Aktu jest przeze Mnie akceptowana.

Gdy nastąpią w swoim czasie, w Narodzie i hierarchii stosowne zmiany, których oczekuję, wówczas powtórzycie Intronizację, ulepszając Ją o brakujące szczegóły.

            Ucieszyła Moje Serce, oraz Serce całej Trójcy Świętej odbyta Wielka Narodowa Pokuta. Chciałbym, aby takie nabożeństwa były organizowane o wiele częściej, najlepiej raz w miesiącu, najrzadziej raz na kwartał. Jeżeli posłuchacie to ujrzycie wiele wielkich cudów, wiele spektakularnych nawróceń. Możecie także organizować takie Akty pokuty na szczeblu parafialnym, dekanalnym i diecezjalnym.

            Pragnę ożywienia wiary w Narodzie, ale zbyt wielu kapłanów, biskupów i kardynałów stawia czynny opór. Ci od dawna służą nie Mnie, ale Mojemu odwiecznemu przeciwnikowi, dowodem są liczne ich wykroczenia przeciwko Woli i Myśli Bożej. Demony owładnęły ich dusze, skutkiem czego jest utrata wiary w realną Moją Obecność w Najświętszym Sakramencie. Następnym krokiem, który oni już realizują, jest zniesienie potrzeby Spowiedzi Świętej.

            Niebawem ujawni się syn zatracenia, Antychryst. Wyłączy on słowa konsekracji ze Mszy Świętej. Nikt wierny Bogu nie powinien uczestniczyć w takich nabożeństwach. Prawowierni kapłani i biskupi działać powinni bardzo skrycie. W tym czasie Mój Kościół przejdzie mistyczną Golgotę. Będzie wiele, wiele ofiar pośród prawdziwie wierzących. Dla tych letnich będzie to obojętne, służyć będą Antychrystowi i przyjmą znamię bestii. Po tym fakcie działać będą bezwolnie. Pokusie tej ulegnie bardzo wielu kapłanów i biskupów. W tym czasie działajcie w głębokiej konspiracji, ci nieostrożni padną ofiarą ludzi Antychrysta.

            W tym czasie słuchajcie wiernie wszelkich natchnień, których wam udzielę. Polskę ochronię, lecz ci co nie będą chcieli się nawrócić, będą spośród tego Narodu usunięci przez wydarzenia, które niebawem nastąpią. Rozpala się Boży gniew na tych, co czynią wszelką nieprawość. Nie pozwoli Boża Sprawiedliwość na swobodne, bezkarne, nieustające działanie złych ludzi.           

            Żywy Płomieniu, nie lękaj się, ufaj, trwaj wierny Bożemu prawu. Nie zwracaj uwagi na zbędne sprawy, bo odwracają one twoją uwagę od spraw ważnych i marnotrawisz cenny czas, który ci się przecież nie rozciągnie. Boża Opatrzność czuwa, aby ci niczego nie brakowało. Nie spiesz się, złap oddech, w niedługim czasie trochę odpoczniesz, nim ruszysz w dalszą drogę.

            Nie wszystkim będziesz mógł pomóc, bo serca wielu upadły, choć z zewnątrz wydawać się będzie inaczej. Bądź czysty, nie trać czasu na „głupoty”. Planuj lepiej wykorzystanie swojego czasu, bo sam widzisz jak bystro upływa. Pomogę ci w wielu kwestiach, jednak nie od razu wszystko ci zrealizuję. Wykorzystuj każdą wolną chwilę na wzmacnianie swojego ducha, bo stanie się to niezbędne w dalszej, duchowej pracy.

            Niebawem zmienię ci wszystko. Gdy syn zatracenia zacznie działać, wówczas skrupulatnie wypełniaj wszystko tak, Ja ci polecę. W tym czasie zerwij wszystkie zewnętrzne kontakty, aby uniknąć śmierci. Gdy czas panowania Antychrysta zbliżać się będzie ku końcowi, wykonaj wówczas wszystkie niezbędne Moje polecenia, jakie w tym czasie otrzymasz. Gdy ci nakażę, działaj jednocześnie na wszystkich poziomach, na których polecę ci działać. W niczym się nie ociągaj, ani niczego sam nie zmieniaj, bo ułożę wszystko właściwie.

            Podczas dni twojego ukrycia wykonam niezbędne fazy planu, aby mógł być wcielony plan główny. Będziesz cierpieć, jak osoby bliskie twojemu sercu będą zabierane. Będzie to konieczne, by Boży plan mógł być zrealizowany. Chcę, abyś pomógł Mi ocalić tyle osób, ile będzie możliwe. W tym czasie uzdrowię cię na tyle, byś bez przeszkód mógł realizować powierzony Boży plan. Gdy zrealizuję pierwszy etap planu, wówczas uwierzysz w to, co obecnie wydaje się ci bardzo mało realnym. Ufaj Mi, bo jestem Bogiem, wszystko mogę! Wybierając ciebie do realizacji Mojego planu, upokorzę tych, którzy trwają w demonicznej pysze.

            Kochane dzieci światłości chcę, abyście maksymalnie uprościli swoje dusze i umysły, co nie oznacza, że macie być prostaccy. Jestem Bogiem, który uniża się do każdego intelektu, żaden nie jest zbyt niski jak również za wysoki. Kochajcie bliźnich tak, jak Ja was kocham. Nie stawiajcie barier, nie ograniczajcie Bożej miłości, bo jestem dla każdego i każdej z was.

            Słudzy ołtarza, moi kapłani w większości zatracili dar, który im powierzyłem w dniu ich święceń kapłańskich, w dniu sakry biskupiej. Zbyt wielu biskupów zamyka swoje dusze na głos Bożego działania, realizując w miejsce Bożej, swoją wolę, swoje osobiste zachcianki dyktowane pychą demona. Już prawie nikt nie mówi na kazaniach i homiliach o tym, o co Ja proszę. Przez swoje mnogie zaniedbania, będziecie mieć liczne dusze na sumieniu, które przez wasze lenistwo poszły na wieczne potępienie.

            To stanie się wielkim obciążeniem na Sądzie Bożym, gdy staniecie przede Mną, jako Sędzią Sprawiedliwym. Nic nie umyka Mojej uwadze, rozliczę każdego z jego życia, co do milisekundy. Jedyną miarą, która liczy się u Boga jest miłość. Każdy grzech, to wykroczenie przeciw Miłości Boga i bliźniego. Skrupulatnie rozliczę każdy czyn, każde słowo, każdą myśl, każdy zamiar, a także zaniedbane dobro, to, które mogliście uczynić, a zaniedbaliście.

            Wzywam was o słodkie dzieciny do pokuty i modlitwy. Pomóżcie Mi z chęcią wyrywać demonom dusze, którym zagraża piekło. Jest to miejsce bardzo realne. Nie jest to mit, bajka jak wielu myśli, ale miejsce wiecznej, nieustannej kary. Już wkrótce rozliczę tych biskupów, którzy dali zakaz mówienia podległym sobie kapłanom o prawdach wiary, o realności piekła. W obecnym czasie pokazałem realia piekła wielu tysiącom osób (które jeszcze żyją).

            Ludzie demona zagłuszają głos prawdy, coraz bardziej spychając ją poza margines. Dzielcie się swoją wiedzą i wiarą, aby mogła ona w was zakwitnąć i w innych sercach. Kto mógł, a to zaniedba, będzie mieć to policzone za minus. Pragnę, aby każde z was rozpalało się Bożą Miłością, nie zważając na żadne przeszkody, bagatelizujcie je, podążając uczciwie w prawdzie do celu. Zawróćcie ze złej drogi, podążajcie jedynie za Stwórcą. Bóg nigdy nie zawodzi, to domena człowieka.

            Poddawajcie się ochotnie Bożym natchnieniom, nie unikajcie ich, bo są one czytelne i klarowne, zawsze podążają w dobrą stronę, wydają dobre owoce. Nie zajmujcie się zbytnio sobą, bo to rozdyma wasze ego. Skupcie się raczej na pomocy bliźnim, bo tylko to pomnoży wasze zasługi.

            Żywy Płomieniu, chcę, abyś Mi o wiele bardziej zaufał, nie stawiał oporów działaniu łaski Bożej. Nie zamartwiaj się niepotrzebnie. Ja Sam, zapewnię ci wszystko, co będzie ci potrzebne, niezbędne. Nie myśl o tym, że to, co robisz jest nikomu, do niczego niepotrzebne, myśli te podsuwa ci zły duch. Nie ulegaj zbyt łatwo demonicznym mamieniom, obsesjom demona. Dbaj by naczynie twojej duszy zawsze było czyste i klarowne. Nie pozwól, aby przyczepiła się do twojej duszy „smoła” demona. Pragnę, abyś nieustannie poddawał się z miłością dyktatowi Mojej Mamy i Mojemu. W niczym nie bądź naiwny, zawsze zdobywaj uczciwą wiedzę, by zdobytymi wiadomościami pomagać bliźnim. Nie wszystko możesz zawsze użyć, pilnuj się, bo czasem demon przejmuje na chwilę kontrolę codzienności.

            Kochane dzieci światłości, nigdy nie bagatelizujcie siły i potęgi złego ducha. Żaden człowiek nie jest w stanie przetrzymać sam furii ataków złego ducha. Wszystko staje się możliwym, gdy człowiek połączy swój wybór, z odwieczną Wolą Trójcy Świętej. Tylko wtedy człowiek może pokonać nawet najsilniejsze ataki złego ducha. Jednoczcie się w Bożej miłości, aby móc normalnie funkcjonować nawet pomimo furii demona.

Kocham was niezmiernie o Moje kochane, słodkie, dzieci światłości. Z Miłością przytulam was do wnętrza Mojego Serca i umacniam was w tym dniu Moim Specjalnym, Bożym Błogosławieństwem. Wszystkim czytającym i słuchającym błogosławię w Imię Ojca † i Syna † i Ducha Świętego. † Amen. †††

Ufajcie Mi bezgranicznie na tyle, na ile zdołacie! Kocham was wielką, nieprzeciętną Miłością, pomimo waszej nieczułości, krnąbrności i zadufania w sobie, lecz dlaczego tą miłością pogardzacie? Jak bardzo rani Mnie brak waszej ufności i niedowierzanie w Moc Mojej Miłości? Czy kochacie Mnie na tyle, aby Mi zaufać? Co mam uczynić, aby pociągnąć wasze dusze do zbawienia? Ja mimo wszystko was bardzo kocham!

                                                                                                                                             Jezus.

 

http://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2016.htm

 
 

Podziel się
oceń
11
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

wtorek, 16 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  91 726