Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 079 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Jezus na Stadionie. Ojciec Bashobora powraca na Narodowy

środa, 29 kwietnia 2015 19:34

Jezus na Stadionie. Ojciec     Bashobora powraca na    Narodowy

jezus na stadionieojciec john bashoborarekolekcjeugandauzdrowiciel z ugandyksiądzstadion narodowy

Na poprzednim spotkaniu z uzdrowicielem z Ugandy modliło się w Warszawie 60 tysięcy osób

Fot. mat.organizatora
Fot. mat.organizatora

18 lipca 2015 roku na Stadionie Narodowym odbędą się kolejne rekolekcje, które poprowadzi ojciec John Bashobora - uzdrowiciel z Ugandy. Organizatorzy spotkania pt. "Jezus na Stadionie" zapowiadają 60 tysięcy osób, które tego dnia będzie się wspólnie modlić. Poprzednie spotkanie z ojcem Bashoborą na Stadionie Narodowym odbyło się 6 lipca 2013 roku.

Gościem spotkania i prelegentem będzie John Bashobora - uzdrowiciel z Ugandy. Polska strona ojca Bashobory informuje, że jego wystąpieniom często towarzyszą "nawrócenia i uzdrowienia". Spotkanie potrwa cały dzień od godziny 8:00 do 22:00. Składać się będzie w przeważającej części z wykładów księdza Bashobory z Ugandy oraz czynionych przez niego uzdrowień. Na wydarzenie przyjadą znów zorganizowane wycieczki z całej Polski. Wejściówka na spotkanie Jezus na Stadionie 2015 kosztuje 50 zł (ulgowa 25 zł), zapisy tutaj. W dniu spotkania w oznaczonym namiocie będzie możliwość zakupienia pamiątkowych koszulek, kubków i innych gadżetów związanych ze spotkaniem "Jezus na Stadionie".

Ksiądz John Baptist Bashobora urodził się 5 grudnia 1946 roku. W wieku 2 lat stracił ojca, ale nie wiedział o tym, gdyż jego wychowaniem zajął się jego wujek wraz ze swoją żoną, którzy nie powiedzieli mu, że nie są jego rodzicami - czytamy na stronie jezusnastadionie.pl -  Aż do swoich święceń kapłańskich żył z tą nieświadomością myśląc, że ci, z którymi mieszka to jego rodzice. W dniu swoich święceń kapłańskich dowiedział się, że jego ojciec nie żyje, a jego matka, którą wypędzono po śmierci męża, mieszkateraz gdzie indziej. Okazało się, że to jego ciotka, ta, która go potem wychowywała, otruła jego ojca, gdyż była zazdrosna o miłość panującą w jego rodzinie, o to, że mały John był bardzo inteligentnym chłopcem, mądrzejszym od jej dzieci. Potem też próbowała otruć o.Johna, gdy był dzieckiem. Podała mu raz zatrutą owsiankę w naczyniu. Gdy mały John zrobił przed jedzeniem znak krzyża, naczynie rozpadło się na drobne kawałki. W dniu święceń kapłańskich ciotka podeszła do o.Johna i poprosiła, żeby wybaczył jej to, co zrobiła. Wybaczył jej w Imię Jezusa. Odszukał potem grób swojego ojca, spotkał się też ze swoją mamą, odzyskał rodzinę.

Plan rekolekcji Jezus na stadionie 18 lipca 2015 r.:

8.00 Wejście na stadion

9.00 Rozpoczęcie i różaniec

9.30 Uwielbienie

10.00 Konferencja I - o. John Bashobora

11.30 Przerwa na kawę

12.00 Konferencja II - o. John Bashobora

13.30 Przerwa na obiad

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i uwielbienie

15.30 Konferencja III - o. John Bashobora

17.00 Przygotowanie do Eucharystii

17.30 Eucharystia

19.30 Przerwa na kolację

20.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie - o. John Bashobora

22.00 Zakończenie

 

Zobacz relację ze spotkania z ojcem Bashoborą w 2013 roku: Jezus na Stadionie: 60 tysięcy osób na rekolekcjach


Podziel się
oceń
7
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

wtorek, 16 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  91 705