Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 078 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Dziś niedziela - idz do kościola

niedziela, 24 kwietnia 2016 8:41

Zdjęcie użytkownika Barbara Łahoda-Chiniewicz.


Podziel się
oceń
7
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Ks. Jacek Międlar: Kazanie w Katedrze Białostockiej z okazji 82 rocznicy powstania ONR

piątek, 22 kwietnia 2016 19:09

Ks. Jacek Międlar: Kazanie w Katedrze Białostockiej z okazji 82 rocznicy powstania ONR

Tylko przekazując dalej – każdy we własnym zakresie – możemy dać odpór zaprowemu atakowi sił post-magdalenkowych na ks. Jacka Międlara!

 

… Kazanie ks. Jacka Międlara wygłoszona 16.04.2016 w Katedrze Białostockiej za które tak się wścikli.

https://gloria.tv/video/pjPKCxrADRh

Czytaj też „Ks. Jacek Międlar – Księdzem Jerzym Popiełuszko obecnego czasu?” https://jozefbizon.wordpress.com/…/ks-jacek-miedlar-ksiedz…/

Jest i wejście do tego kazania zaraz na początku strony głównej https://jozefbizon.wordpress.com/

Zobacz więcej

 
Ks. Jacek Międlar: Kazanie w Katedrze Białostockiej z okazji 82 rocznicy powstania ONR
gloria.tv

Podziel się
oceń
7
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zmarła polska wizjonerka.Warszawa- Siekierki

piątek, 22 kwietnia 2016 19:08

Zmarła polska wizjonerka.Warszawa- Siekierki

Zmarła polska wizjonerka. Twierdziła, że rozmawia  z Matką Boską  

 

http://www.sanktuarium-pijarzy.pl/?page_id=141

Orędzia z Siekierek 1943-1949

Orędzia / Przesłania Jezusa Chrystusa i Najświętszej Maryi Panny przekazane Władysławie Fronczak w okresie 3 maj 1943 – 15 wrzesień 1949 r.

 

 

  http://www.swzygmunt.knc.pl/MARYapparitionsPOLAND/HTMs/1943_

MARYappPOLAND_SIEKIERKI_01.htm       

 

                           

WARSZAWA  – SIEKIERKI
16 kwietnia w wieku 85 lat zmarła Władysława Papis, która jako dziecko doświadczać miała objawień maryjnych. Matka Boska, a także Jezus ukazywali się kobiecie (wtedy 12-letniej dziewczynce) w latach 1943–49.

Młoda Władzia (z domu Frączak) doświadczyła  blisko 50 spotkań Marią i Jezusem. W miejscu, w którym dochodziło do objawień, wybudowano sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży.

 

Do pierwszego objawienia doszło 3 maja 1943 r. w okupowanej Warszawie. Wizjonerka relacjonowała, że tamtego dnia ok. 20:30 zobaczyła z okna rodzinnego domu na warszawskich Siekierkach ludzką sylwetkę zawieszoną nad rosnącą nieopodal wiśnią. „Od całej postaci biła wielka jasność. Była bardzo młoda, mogła mieć ok. 15 lat. Miała jasne falujące włosy, niebieskie oczy. Była po prostu piękna” – relacjonowała kobieta. Rozpoczęte w ten sposób objawienia trwały do 1949 r. Zachowało się nawet poruszające zdjęcie, na którym pogrążona w transie Władzia stoi w oknie.

 

Przekazane dziewczynce orędzia od Maryi i Jezusa miały bardzo zróżnicowany charakter. Zgodnie z tym, co mówiła dorosła Władysława Papis, Matka Boska początkowo domagała się wzniesienia kaplicy i oddawania jej tam kultu. Pojawiły się także przestrogi i zapowiedzi przyszłości. „Przyjdą ciężkie czasy, ale kto będzie miał iskrę wiary, nadziei i miłości, ten nie zginie” – mówiła zjawa. Ostrzejsze były za to wypowiedzi Jezusa, który nawoływał: „Nawróćcie się, bo jak się nie nawrócicie, będą okropne choroby. Śmierć będzie dla was straszna. Krew będzie płynęła rynsztokami. Nawróćcie się, woła Chrystus Pan do was wszystkich, do całego świata. Bóg nie chce ludzi karać. Bóg chce świata. Bóg nie chce ludzi karać. Bóg chce ratować ludzi przed zagładą”.


Podziel się
oceń
6
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Włączcie się w walkę za kapłanów!

czwartek, 07 kwietnia 2016 11:49

 

Zdjęcie użytkownika VICONA.pl - Fotografia Poświęcona.

 

VICONA.pl - Fotografia Poświęcona

ks. Piotr Glas: "Jesteście dziś, każdy z was, powołani do walki za ten Kościół, do walki przede wszystkim o kapłanów! O tych kapłanów, którzy się nie modlą już...... Ja nie mówię o służbowym odprawianiu mszy, o wykonywaniu funkcji kapłańskich, ale o tych, którzy już nie mają łączności z Jezusem. O tych, którzy stali się funkcjonariuszami kultu. Włączcie się w walkę za kapłanów! Maryja mi dziś to pokazała, jeszcze raz, żeby wam to przekazać. Ja mam 27 lat kapłaństwa, 10 lat jestem księdzem, a nie funkcjonariuszem. Maryja chce dzisiaj walczyć za Jej umiłowanych synów kapłanów. A przez kapłanów wy będziecie święci i zbawieni, przez kapłanów gorliwych. Otaczajcie opieką tych, którzy walczą już, a nie mają wsparcia nigdzie, ani w swoich parafiach, ani u przełożonych. Walczą na polach walki i padają niektórzy. Błagam was z tego miejsca: walczcie  pierwsze za waszych kapłanów! Dzisiaj to już jest za późno dla wielu, ale walczcie o tych, których Bóg chce użyć w tej walce z Szatanem, w walce z tą ciemnością, która nas zalewa w tej chwili na świecie. Walka trwa i nie bądźmy ślepi, że wszystko jest dobrze."

fot. VICONA.pl

 


Podziel się
oceń
8
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Wierzę

piątek, 01 kwietnia 2016 11:28

Zdjęcie użytkownika Przyjdźcie Do Mnie Wszyscy.


Podziel się
oceń
5
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

wtorek, 16 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  91 678