Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 079 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

28.09.2014 .godz.15.00Warszawa Koronka do Miłosierdzia Bożego

niedziela, 28 września 2014 11:09

28.09.2014 ,

godz.15.00

Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast swiata

Warszawa.

Pl.Zwycięstwa/Defilad

przy krzyzu papieskim

 

28.09.2014 ,godz.15.00
Koronka  do Miłosierdzia Bożego na ulicach  miast  swiata,
Warszawa  ul.Zwycięstwa 
przy krzyżu papieskim.
 
 
Dołącz  do modlących!!!

Podziel się
oceń
3
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Spoczynek w Duchu Świętym - egzorcysta ks Marian Rajchel

środa, 10 września 2014 7:16

http://gloria.tv/media/Uwz7AUkWbeM             

Spoczynek w Duchu              Świętym - egzorcysta ks Marian Rajchel

Podziel się
oceń
1
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Spoczynek w Duchu Świętym - egzorcysta ks Marian Rajchel

środa, 10 września 2014 7:16

http://gloria.tv/media/Uwz7AUkWbeM             

Spoczynek w Duchu              Świętym - egzorcysta ks Marian Rajchel

Podziel się
oceń
1
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

PISMO ŚWIĘTE- CAŁKOWICIE PRAWDZIWE

poniedziałek, 08 września 2014 9:35

PISMO ŚWIĘTE- CAŁKOWICIE PRAWDZIWE

 

PISMO ŚWIĘTE- CAŁKOWICIE PRAWDZIWE

/fragmenty/

BIBLIA NIE JEST PODOBNA DO ŻADNEJ INNEJ KSIĘGI ,KTÓRĄ NAPISANO .JEJ ROSZCZENIA SĄ TAK ŻE ODMIENNE –TO NIE JEST LUDZKA KSIEGA !NIE ZMIENIA ONA JEDNAK TWOJEGO ŻYCIA JEŚLI NIE BĘDZIESZ ODDANY PRAWDZIE –BĘDZIE JAK WIELE INNYCH SŁÓW W MORZU SŁÓW. BÓG NAZWAŁ SWOJE SŁOWO ŻYWYM.NIE WOLNO CI BAWIĆ SIĘ NIM, GDYŻ JEST ZBYT MOCNE ! WIELE WSCHODNICH KULTUR POSŁUGUJE SIĘ PISMEM .JEST TAK DLATEGO ,ŻE KSIĘGA TA JEST MOCNA –NIE MOŻESZ JEJ ZLEKCEWAŻYĆ .JEŚLI NIE BĘDZIESZ Z NIEJ KORZYSTAŁ, NIE ZDOBĘDZIESZ SERC LUDZKICH .BÓG TCHNĄŁ ŻYCIE W SWOJE SŁOWO, A WSZYSTKIE WSCHODNIE KULTURY KORZYSTAJĄ Z TEGO ,KRADNĄC URYWKI Z NIEGO I POSŁUGUJĄC SIĘ NIMI .WYKORZYSTUJĄ ZAWARTĄ W NIM PRAWDĘ ,ABY USPRAWIEDLIWIĆ KŁAMSTWA ,KTÓRE GŁOSZĄ . SKORO TE WYJĘTO Z KONTEKSTU, FRAGMENTY SĄ NA TYLE SILNE , BY PORWAĆ . SOBĄ LUDZKIE SERCA JAKĄ MOC MA CAŁE SŁOWO WYKORZYSTYWANE POD NATCHNIENIEM DUCHA ŚWIETEGO !

 

LISTY UWIERZYTELNIAJĄCE

JAKIE SĄ WIĘC LISTY UWIERZYTELNIAJĄCE TEJ KSIĘGI? MÓGŁBYM CI POWIEDZIEĆ : ‘

WŁAŚNIE SKOŃCZYŁEM KSIĄŻKĘ , KTÓRA JEST SŁOWEM BOŻYM .

JEST TAK WIELKA , ŻE NAPISANIE JEJ ZAJĘŁO MI CAŁY ROK’. A TY ZAWSZE MIAŁBYŚ PRAWO POWIEDZIEĆ : UDOWODNIJ TO JEST 30 LUB 40 KSIĄG RÓŻNYCH RELIGII ŚWIATA, Z KTÓRYCH KAŻDA PODAJE SIĘ ZA NAJWYŻSZE OBJAWIENIE .

JEZUS POWIEDZIAŁ :’ NIEBO I ZIEMIA PRZEMINĄ , ALE SŁOWA MOJE NIE PRZEMINĄ ‘ (MAT 24,35). JAK MYSLISZ JAK WAŻNA JEST ZIEMIA ? JEZUS POWIEDZIAŁ :’NIEBO I ZIEMIA PRZEMINĄ ..’ BIBLIA NIE PRÓBUJE BRONIĆ SWOJEGO NATCHNIENIA .NIE ZNAJDZIESZ W NIEJ ŻADNEGO WERSETU MÓWIĄCEGO :’ TAK KSIEGA JEST RZECZYWIŚCIE PRAWDZIWA ,WIĘC LEPIEJ UWIERZ W NIĄ’. ALE INTERESUJĄCA SPRAWA .

KSIĘGA RODZAJU ZACZYNA SIĘ OD SŁÓW :’

BÓG POWIEDZIAŁ ‘, 9 RAZY W PIERWSZYM ROZDZIALE . ZWROT ‘ TAK MÓWI PAN ‘ ,POJAWIA SIĘ 23 RAZY W OSTATNIEJ KSIĘDZE STAREGO TESTAMENTU – PROROCTWIE MALACHIASZA. TAK WIĘC ‘ BÓG MÓWI’ OD KSIEGI RODZAJU DO MALACHIASZA ‘PAN PRZEMÓWIŁ’ POJAWIA SIĘ 560 RAZY W PIERWSZYCH 5 KSIĘGACH BIBLII. IZAJASZ TWIERDZI CONAJMNIEJ 40 RAZY ŻE JEGO WIADOMOŚCI POCHODZĄ DOKŁADNIE OD PANA :EZECHIEL 60 ,A JEREMIASZ 100 RAZY ‘ PAN PZREMÓWIŁ’ POJAWIA SIĘ W STARYM TESTAMENCIE CO NAJMNIEJ 3800 RAZY

PAN JEZUS POWOŁAŁ SIĘ NA CONAJMNIEJ 24 RÓŻNYCH KSIĄG STAREGO TESTAMENTU – TO PRAWDA – ON DOKŁADNIE JE ZACYDOWAŁ . TO SĄ FAKTY ,KTÓRE BEDĄ MIAŁY ZNACZENIE DLA OSOBY Z OTWARTYM SERCEM , CO NIE ZNACZY ,ŻE MUSISZ ODRZUCIĆ SWÓJ UMYSŁ , BY W NIE UWIERZYĆ .LECZ JEŚLI NIE CHCESZ UWIERZYĆ , TO NIC CIĘ NIE PRZEKONA .

250 LAT TEMU VOLTAIRE TRZYMAŁ W SWOICH RĘKACH KOPIĘ BIBLII I POWIEDZIAŁ :’W CIĄGU 100 LAT TA KSIĘGA BĘDZIE ZAPOMNIANA I WYELIMINOWANA ‘ . JAKIE TO ZABAWNE ŻE 100 LAT PÓŻNIEJ DOKŁADNIE CO DO DNIA , JEGO DOM ZOSTAŁ ZAJĘTY PRZEZ GŁÓWNY ZARZĄD GENEWSKIEGO TOWARZYSTWA BIBILIJNEGO KTÓRE ROZPOWSZECHNIAŁO W NIM BIBLIĘ ! BÓG MA NIE PRAWDOPODOBNE POCZUCIE HUMORU .POWIEDZMY ŻE MACIE NAPISAĆ KSIĄŻKĘ I MACIE TO ZROBIĆ W NASTEPUJĄCY SPOSÓB: NA POCZĄTKU WYBRAĆ 40 RÓŻNYCH PISARZY ,ZUPEŁNIE ODMIENNYCH- KILKU Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM ,NAWET DOKTORÓW, POTEM KILKU ROLNIKÓW ( TRZEBA POJECHAĆ, WYCIĄGNĄĆ FACETA ZE STODOŁY MÓWIĄC MU :’ CHCIAŁBYM BYŚ MI POMÓGŁ NAPISAC KSIĄŻKĘ ‘), NASTEPNIE JAKIEGOŚ RYBAKA ( TRZEBA UDAĆ SIĘ NA WYBRZEŻE I POWIEDZIEC DO KILKU GOŚCI Z SAN FRANCISCO : ‘ HEJ ! SŁUCHAJCIE , POMÓŻCIE NAM NAPISAĆ KSIĄŻKĘ ‘. ONI ODPOWIEDZĄ ‘ DOBRZE …POMOŻEMY WAM ‘) . POTEM KAŻCIE IM PISAĆ O NASTEPUJĄCYCH SPRAWACH : PROBLEMACH RELIGIJNYCH, POEZJI, ETYCE, NAUCE, FILOZOFII, STWORZENU WSZECHSWIATA I JEGO CELU ( DODAJĄC W KILKU SŁOWACH ,JAKIE ICH ZDANIEM WSZYSTKO TO BĘDZIE MIAŁO KRES ). ZBIERACIE TO WSZYSTKO I POTEM ….ACLI ,MUSICIE JESZCZE ODDZIELIĆ TYCH LUDZI OD SIEBIE ,BY NIE MOGLI SIĘ ZE SOBĄ POROZUMIEWAĆ PRZEZ TELEFON ANI TELEGRAF :MOŻLIWY JEST TYLKO PRZEKAZ USTNY PODOWANY W CIĄGU WIELU LAT . ACH WŁAŚNIE LAT ! BĘDZIECIE ZBIERALI TE WSZYSTKIE MATERIAŁY ,PRZEZ OKOŁO 1500 LAT I UMIESCICIE JE W JEDNEJ KSIEDZE . CO BYŚCIE OTRZYMALI ? PROPONUJĘ ABYŚCIE WZIĘLI PODRĘCZNIK DO BIOLOGII SPRZED 60 LAT I PORÓWNALI GO Z AKTUALNYMI TO TYLKO 60 LAT. WIESZ ,CO MÓGBYŚ OTRZYMAĆ? NAJBARDZIEJ POPLĄTANY ROZGARDIASZ JAKI KIEDYKOLWIEK W SWYM ŻYCIU WIDZIAŁEŚ – Z LUDZMI CAŁKOWICIE ZAPRZECZAJĄCYMI SOBIE WZAJEMNIE . ALE TAK NIE JEST W PRZYPADKU BIBLII IM DŁUŻEJ JĄ CZYTASZ TYM WYRAŻNIEJ DOSTRZEGASZ JEJ JEDNOŚĆ. IM BARDZIEJ W NIĄ WNIKASZ , TYM BARDZIEJ DOSTRZEGASZ W NIEJ ZGODNOŚC ,SZCZEGÓŁÓW I STWIERDZASZ , ŻE NAPISAŁO JĄ NIE 40 OSÓB LECZ JEDNA .

 

BIBLA JAKO KSIEGA NAUKOWA

BIBLIA JEST PARWDZIWA Z NAUKOWEGO PUNKTU WIDZENIA . NAPIAŁ JĄ TEN SAM BÓG KTÓRY STWORZYŁ WSZECHŚWIAT .NIE MA W NIEJ ANI JEDNEGO ZDANIA ,KTÓRE BYŁOBY BŁĘDNE POD WZGLĘDEM NAUKOWYM . W CZASACH GDY POWSTAŁA MYŚLANO ŻE ŚWIAT JEST PŁASKI I PODTRZYMYWANY PRZEZ TRZY WIELKIE SŁONIE .KTOŚ ZAPYTAŁ :’CO PODTRZYMUJE ŚWIAT’? INNY ODPOWIEDZIAŁ:’ TRZY SŁONIE ‘. POTEM KTOŚ ODWAŻYŁ SIĘ ZAPYTAĆ ;’ A CO PODTRZYMUJE SŁONIE ‘? ODPOWIEDZ BYŁA : ‘ WIELKI ŻÓŁW ‘. I TAK ROZWIJAŁA SIĘ PIERWOTNA NAUKA ,TERAZ POSŁUCHAJ CO BÓG POWIEDZIAŁ . PAMIETAJ ŻE TEGO NIE NAPISANO W OSTANICH 100 LATCH , ANI W OSTATNIM TYSIĄCLECIU . TO POCHODZI Z PRZED 2500 LAT … ‘ CZY NIE WIECIE ? CZY NIE SŁYSZELIŚCIE? ( …..) CZY NIE POJMUJECIE TEGO DZIEŁA STWORZENIA ZIEMI ? ( ON ) SIEDZI NAD OKRĘGIEM ZIEMI ‘ ( IZAJ.40,21-22). SŁOWO ‘ OKRĄG ‘ W HEBRAJSKIM ZNACZY TAKŻE ‘ STREFA’ . I DALEJ ‘ ROZPOŚCIERA PÓŁNOC NAD PUSTKĄ A ZIEMIĘ ZAWIESZA NAD NISKOŚCIĄ ‘ (JOB 26,7 ). TYLE , JEŚLI CHODZI O SŁONIE . W PISMIE SWIĘTYM JEST WIELE ZDUMIENIAJACYCH FAKTÓW PODANYCH CAŁE WIEKI PRZED ICH ODKRYCIEM PRZEZ LUDZI .NA PRZYKŁAD : ‘ CZY MOŻESZ WYPROWADZIC GWIAZDY ZODIAKU W CZASIE WŁASCIWYM I WYPROWADZIĆ NIEDŹWIEDZICĘ Z JEJ MŁODYMI ‘? ( JOB 38,32). WIELKA NIEDZWIEDZICIA JEST GWIADOZBIOREM UCIEKAJACYM ,PORUSZA SIĘ Z PRĘDKOSCIA 257 MIL / SEK (NASZE SŁONCE OKOŁO 12,5 MIL/SEK ).’ A DZIEŃ PAŃSKI NADEJDZIE JAK ZŁODZIEJ : WTEDY NIEBIOSA Z TRZASKIEM PRZEMINA , A ŻYWIOŁY ROZPALONE STOPNIEJĄ , ZIEMIA I DZIEŁA LUDZKIE NA NIEJ SPŁONĄ ‘ ( II PIOTR 3,10 ) . 90 LAT TEMU WERSET TEN BYŁ UŻYWANY JAKO DOWÓD ZE BIBLIA NIE MOŻE BYĆ NATCHNIONA PRZEZ BOGA, PONIEWAŻ ‘ JAKI WIELKI POŻAR MUSIAŁBY WYBUCHNĄC, BY SPALIŁ CAŁY SWIAT ? GŁUPI RYBAKU ‘ .DOGONIENIE TEGO CO BÓG POWIEDZIAŁ PRZEZ PIOTRA ,ZAJĘŁO NAUCE PONAD DWA POKOLENIA – REAKCJA ATOMOWA MOŻE STOPIĆ PODSTAWOWE ELEMENTY BUDULCOWE MATERII . W TEN SPOSÓB BÓG ZAPOWIEDZIAŁ, JAK SKOŃCZY SIĘ ŚWIAT . FAKTYCZNIE , DWA WERSETY DALEJ ZNAJDUJEMY TAKIE SŁOWA :’ NIEBIOSA W OGNU STOPNIEJĄ , ROZPALONE ŻYWIOŁY ROZPŁYNA SIĘ ‘ (W.12). CZY WIESZ, CO ZNACZY SŁOWO ‘ STOPNIEJĄ ‘ ? JEST TO GRECKIE SŁOWO KTÓRE OZNACZA ROZCZEPIENIE . TO JEST WYRARZENIE Z FIZYKI ATOMOWEJ NAPISANE PRZEZ RYBAKA ! TEN I NIESKOŃCZONA ILOŚCI INNYCH PZRYKŁADÓW POKAZUJĄ JAK DOSKONAŁA WIEDZĘ I MĄDROŚĆ UKRYŁ PAN W SWYM SOŁWIE.ZA CHWILE JEDNAK ZOBACZYSZ , JAKI NIESKOŃCZONY GENIUSZ ZAWIERA SIĘ W NIM .

 

IWAN PANIN

W 1882 ROKU MŁODY IMIGRANT Z ROSJI KOŃCZYŁ WŁASNIE STUDIA NA HARWARDZIE . PO PODRÓŻY W CZASIE JAKO AGNOSTYK CZĘSTO WYKŁADAŁ NA TEMAT ATEIZMU , W CUDOWNY SPOSÓB NAWRÓCIŁ SIĘ . PANIN , BŁYSKOTLIWY MATEMATYK I WIELOJĘZYCZNY ERUDYTA ,JAKO CHRZESCIJANIN ZACZĄŁ STUDUIOWAC PISMO ŚWIĘTE .ZNAJĄC HEBRAJSKI , ARAMEISKI I GRECKI CZYTAŁ JE W ORYGINALE . ZARÓWNO HEBRAJSKI JAK I GRECKI SĄ UNIKALNE POD TYM WZGLĘDEM , ŻE NIE POSIADAJĄ ODDZIELNEGO SYSTEMU CYFROWEGO ( TZN.NIE UŻYWAJAC SPECJALNYCH ZNAKÓW DLA LICZB , ZASTEPUJĄC JE LITERAMI ZE SWOJEGO ALFABETU ). WIEDZĄC O LICZBOWYCH WARTOSCIACH LITER W ALFABECIE HEBRAJSKIM I GRECKIM , PANIN PEWNEGO DNIA DOKONAŁ PRÓBY ZASTĄPIENIA LITER W PIŚMIE ODPOWIADAJACYMI IM CYFRAMI .OTO CAŁY PANIN- GENIUSZ MATEMATYCZNY , UCZONY W GRECE I HEBRAJSKIM ZAMIŁOWANY W BAWIENIU SIĘ LICZBAMI ,NAGLE JEGO WYĆWICZONU UMYSŁ ZAUWAŻYŁ PEWNĄ PRAWIDŁOWOŚC MATEMATYCZNĄ ! GDY ZACZĄŁ BADAĆ JĄ DOKŁADNIEJ JEGO PODNIECENIE WZROSŁO , KILKA GODZIN W PRACY, WPRAWIŁO GO W CAŁKOWITE OSŁUPIENIE . WERSETY , KTÓRE PRZESTUDIOWAŁ , ZAWIERAŁY NIEWĄTPLIWIE ŚWIADECTWO PRECYZYJNJEJ PRAWIDŁOWOŚCI MATEMATYCZNEJ , WYKLUCZAJĄCEJ PRZYPADEK I LUDZKIE MOŻLIWOŚCI .TO ODKRYCI BYŁO PUNKTEM ZWROTNYM W JEGO KARIERZE . OD TEGO CZASU AŻ DO SMIERCI W 1942 ROKU CAŁE SWE ŻYCIE POŚWIECIŁ NA STIUDIOWANIE BIBLIJNYCH CYFR WYKAZAŁ PRZEDE WSZYSTKIM ŻE BIBLIA W JEZYKACH ORYGINALNYCH JEST BARDZO ZRĘCZNIE UŁOŻONYM PRODUKTEM MATEMATYCZNEGO SUPERINTELEKTU – WYKRACZAJĄCYM POZA LUDZKIE MOŻLIWOŚCI PRZEMYŚLNEGO SKONSTRUOWANIA . NASTEPNIE DOSTARCZYŁ PRZEDSTAWICIELOWI FUNDACJI BADAŃ NOBLA PRZESZŁO 43 TYS .STRON SWOICH STUDIÓW WRAZ Z DOŁĄCZONYM OŚWIADCZENIEM ,ŻE JEST TO DOWÓD NA TO ,ŻE BIBLIA JEST SŁOWEM BOZYM .ODPOWIEDŹ BYŁA NASTEPUJĄCA:’ NA OBECNYM ETAPIE NASZYCH BADAŃ , STWIERDZAMY ŻE ,PRZEDSTAWIONY MATREIAŁ DOWODOWY WSKAZUJE Z OGROMNYM PRAWDOPODOBIEŃSTWEM , NA PRAWDZIWOŚĆ TEGOŻ TWIERDZENIA ‘.POTEM PANIN W CZOŁOWYCH DZIENNIKACH ŚWIATA RZUCIŁ WYZWANIE , ABY KTOŚ ZAPROPONOWAŁ ‘ NATURALNE WYTŁUMACZENIE ‘ LUB OBALIŁ ODKRYTE PRZEZ NIEGO FAKTY : NIKT JEDNKA NIE MÓGŁ TEGO ZROBIĆ

„ SŁOWA PAŃSKIE SĄ SŁOWAMI CZYSTYMI , SREBREM PRZETOPIONYM , ODŁĄCZONYM OD ZIEMI , SIEDEMKROĆ OCZYSZCZONYM „ (PS12,7 ). PANIN ODKRYŁ, ŻE LICZBY PIERWSZE , TAKIE JAK 11 , 13,17,23, A SZCZEGÓLNIE 7 MAJĄ WYJĄTKOWE ZNACZENIE . OBLICZAŁ SUMĘ WSZYSTKICH WARTOŚCI CYFROWYCH LITER W RÓŻNYCH SŁOWACH , ZDANIACH ,PARAGRAFACH I CAŁYCH KSIĘGACH I ODKRYŁ TE SAME PRAWIDŁOWOŚCI W KAŻDYM Z TYCH PODZIAŁÓW , DZIELI SIĘ PRZEZ SIEDEM . PODOBNIE LICZBA WŁASNYCH NAZWY , ZARÓWNO MĘSKICH ,JAK I ŻEŃSKICH , A TAKŻE LICZBA SŁÓW ZACZYNAJĄCA SIĘ OD SPÓŁGŁOSKI. LICZBA LITER W KAŻDYM Z TYCH PODZIAŁÓW DZIELI SIĘ PRZEZ SIEDEM I TE , KTÓRE SĄ SAMOGŁOSKAMI , A TAKŻE SPÓŁGŁOSKAMI , RÓWNIEŻ DZIELĄ SIĘ PRZEZ SIEDEM , PODOBNIE SŁOWA, KTÓRE POJAWIAJĄ SIĘ JEDEN RAZ . LICZBA RZECZOWNIKÓW JEST PODZIELNA PRZEZ SIEDEM , A TAKZE SŁÓW , KTÓRE NIMI NIE SĄ . NAWET LICZBA SŁÓW ZACZYNAJĄCYCH SIĘ OD KAŻDEJ LITERY ALFABETU ! PANIN ZAJMOWAŁ SIĘ JAKIMŚ FRAGMENTEM TYLKO TAK DŁUGO , BY W OPARCIU O MATEMATYCZNYCH DOWÓD WYKAZAĆ PONAD WSZELKĄ ROZSĄDNĄ WĄTPLIWOŚĆ , JEGO NADPRZYRODZONE POWSTANIE. TWIERDZIŁ JEDNAK ,ŻE IM DŁUŻEJ ZAJMOWAŁ BY SIĘ JEDNYM FRAGMETEM , TYM WIĘCEJ DOWODÓW TEJ PRAWIDŁOWOŚCI BY WYMYŚLIŁ , AŻ DO ZAWROTU GŁOWY !

KILKA PRZYKŁADÓW

OTO PRZYKŁAD ZE STAREGO TESTAMENTU : PIERWSZE ZDANIE BIBLII : „ NA POCZĄTKU BÓG STWORZYŁ NIEBO I ZIEMIĘ „ (GEN. 1,1).WTEN SPOSÓB WYPOWIADAMY TO PO POLSKU , LECZ W JĘZYKU HEBRAJSKIM JEST TO DOKŁADNIE SIEDEM SŁÓW , SKŁADAJACYCH SIĘ Z 28 LITER ( 4 x 7 ). SĄ TRZY RZECZOWNIKI (BÓG ,NIEBO , ZIEMIA ) . ZASTĘPUJĄC ICH LITERY ODPOWIADAJĄCYMI IM CYFRAMI , I SUMUJĄC JE UZYSKAMY ŁACZNY WYNIK 777 ( 7x 111) ! W ZDANIU TYM JEST TYLKO JEDEN CZASOWNIK – STWORZYŁ .JEGO ŁĄCZNA WARTOŚĆ CYFROWA WYNOSI 203 (29 x 7). PIERWSZE TRZY SŁOWA ZAWIERAJĄ DOKŁADNIE 14 (2×7) LITER , PODOBNIE JAK POZOSTAŁE 4 . HEBRAJSKIE SŁOWA BĘDĄCE DOPEŁNIENIAMI (NIEBO I ZIEMIA ) MAJA PO SIEDEM LITER KAŻDE. WARTOŚĆ PIERWSZEJ ,SRODKOWEJ I OSTANIEJ LITERY ZDANIU JEST RÓWNA 133 (19×7) . WARTOŚC CYFROWA PIERWSZYCH OSTANICH LITER WSZYTKICH WYRAZÓW WYNOSI 1393 ( 199×7) . WARTOŚĆ PIERWSZYCH I OSTATNICH LITER ,PIERWSZEGO I OSTANIEGO WYRAZU TEGO WERSETU WYNOSI 497 (71×7) .PIERWSZYCH I OSTANICH LITER KAŻDEGO SŁOWA MIEDZYM PIERWSZYM I OSTATNIM – 396 (128×7)ITD. W TYM WERSECIE ISTNIEJE 30 RÓŻNYCH KOMBINACJI 7 . JA WYMIENIŁEM TYLKO 11 Z NICH ! PRAWDOPODOBIEŃSTWO , ŻE JEST TO PRZYPADEK , JEST RÓWNE STOSUNKOWI 1:330000000000 (33 TRYLIONÓW ) . A TERAZ PRZYKŁAD Z NOWEGO TESTAMENTU : MAT . 1,1 – 11 .SŁOWNICTWO TEGO TESTAMENTU ZAWIERA 49 WYRAZÓW (7×7 ).28 SŁÓW ZACZYNA SIĘ OD SAMOGŁOSKI (4×7), POZOSTAŁE 21 OD SPÓŁGŁOSKI (3×7). SIEDEM KOŃCZY SIĘ NA SAMOGŁOSKĘ , 42 (6×7) NA SPÓŁGŁOSKĘ . 9 WYRAZÓW MA 266 LITER (38×7 ). Z 206 LITER 140 (20×7) TO SAMOGŁOSKI , A 126 (18×7) TO SPÓŁGŁOSKI . Z TYCH 49 WYRAZÓW 14 (2×7 ) POJAWIA SIĘ TYLKO RAZ , 35 (5×7)-WIECEJ NIŻ RAZ . 42 (6×7 ) (7×7 ).28 SŁÓW ZACZYNA SIĘ OD SAMOGŁOSKI (4×7), POZOSTAŁE 21 OD SPÓŁGŁOSKI (3×7). SIEDEM KOŃCZY SIĘ NA SAMOGŁOSKĘ , 42 (6×7) NA SPÓŁGŁOSKĘ . 9 WYRAZÓW MA 266 LITER (38×7 ). Z 206 LITER 140 (20×7) TO SAMOGŁOSKI , A 126 (18×7) TO SPÓŁGŁOSKI . Z TYCH 49 WYRAZÓW 14 (2×7 ) POJAWIA SIĘ TYLKO RAZ , 35 (5×7)-WIECEJ NIŻ RAZ . 42 (6×7) SĄ RZECZOWNIKAMI , 7 NIMI NIE JEST .TE POZOSTAŁE MAJA DOKŁADNIE 49 LITER (7×7) IMIONA MĘSKIE POJAWIAJĄ SIĘ ŁACZNIE 6 RAZY (8×7). W TYM FRAGMENCIE POJAWIAJA SIĘ TYLKO IMIONA TRZY OBIEKT :ICH GRECKIE LITERY PODOBNE RAZEM DAJĄ 14 ! PANIN POWIEDZIAŁ ŻE SKONSTRUOWANIE TEJ GENEALOGII ZAJĘŁO MATEUSZOWI KILKA MIESIĘCY , NAWET GDYBY PRACOWAŁ 8 GODZIN DZIENNIE I GDYBY BYŁO TO MOŻLIWE IMIONA TE BYŁY PRZECIEŻ USTALONE ZANIM JESZCZE MATEUSZ SIĘ URODZIŁ .

JEDEN AUTOR

CAŁA BIBLIA JEST PODOBNA, WŁASNIE WYBRAŁEM FRAGMENT Z NIEJ I PRZEDSTAWIŁEM GO DOKŁADNIE. MOŻNA WYKAZAĆ , ŻE KAŻADY PARAGRAF I KSIĘGA ZOSTAŁY SKONSTRUOWANE W TEN SAM CUDOWNY SPOSÓB . JAKI FANTASTYCZNY RODZAJ WSPÓŁPRACY MIĘDZY UCZNIAMI MÓGŁBY STWORZYĆ TAKĄ STRUKTURĘ ,BEZ KOMPUTERÓW ? W TAKI SPOSÓB ZWYKŁY RYBAK I CELNIK MOGLIBY STWORZYĆ TAKI RODZAJ NIEPRAWDOPODOBNEJ STRUKTURY I CELOWOŚCI ? NIESAMOWITE JEST TO ŻE , MAREK BYŁ RZYMIANINEM , ŁUKASZ GREKIEM , MATEUSZ ŻYDEM , LECZ WSZYSCY PISALI Z TA SAMĄ PRAWIDŁOWOŚCIĄ . KAŻDY Z NICH PISAŁ W SWOIM NIEPOWTARZALNYM STYLU , ALE PRAWIDŁOWOŚĆ DO POCZĄTKU DO KOŃCA JEST DOKŁADNIE TAKA SAMA WIĘC KTO TO NAPISAŁA ? JEDEN UMYSŁ , JEDEN AUTOR – JEDEN BÓG : WIELU RÓŻNYCH PISARZY , ALE JEDEN PISARZ . CZY MOŻESZ SOBIE WYOBRAZIĆ CO ZA UMYSŁ MUSIŁA ZROBIĆ COŚ TAKIEGO ? CHCE, ABYŚ ZROZUMIAŁ ,JAK POTĘŻNY JEST BÓG ! TO NIE SĄ JEDYNIE SŁOWA , TO JEST NIEWIARYGODNA PRAWIDŁOWOŚĆ MATEMATYCZNA .MATEMATYKA POŁĄCZONA Z POEZJĄ . KOMPUTER MÓGŁBY SIĘ TYM ZACHWYCIĆ ! JEST TO JAK BUDYNEK W KTÓRYM KAŻDY ELEMENT ŁACZY SIĘ DOSKONALE Z INNYMI . I TO JEST NIESAMOWITE ŻE NIE MOŻNA USUNĄĆ ANI JEDEGO SŁOWA BEZ USZKODZENIA ŻADNEJ PRAWIDŁOWOŚCI . BIBLIA ZAWIERA WIĘC W SOBIE WEWNĘTRZY CZYNNIK OCHRONNY , SAMOSPRAWDZAJĄCY , SAMO UWIERZYTELNIAJĄCY . JEŚLI KTOŚ MÓWI : , NIE PODOBA MI SIĘ TO SŁOWO , CAŁA PRAWIDŁOWOŚĆ ROZPADA SIĘ , NIE MOŻNA TEGO ZNALEŹĆ W INNYCH RELIGIJNYCH , ‘ ŚWIĘTYCH „ KSIEGACH ŚWIATA .

 

WNIOSEK

MOŻESZ PRZYWODZIĆ DOWOLNY TEKST TEJ KSIEGI .ŻADNA INNA NIE ZNAJDZIE SIĘ W TEJ SAMEJ KATEGORII , ANI NAWET W TEJ SAMEJ KLASIE TO NIE JEST KSIĘGA , TO BÓG , KTÓRY PRZEMÓWIŁ W HISTORII I DLATEGO MÓWI : ‘ MOJE SŁOWO JEST PRZENIKLIWE I POTĘŻNE I OSTRZEJSZE NIŻ WSZELKI MIECZ OBOSIECZNY ‘ . TYLKO 66 KSIĄG PISMA MA NA SOBIE TĘ PIECZĘĆ BOGA . ŻADNE INNE DZIEŁO CZŁOWIEKA W ŻADNYM JĘZYKU ANI TROCHĘ NIE PRZYPOMINA MISTERNEJ STRUKTURY I PLANU BIBLII . FAKTEM JEST , ŻE TYLKO W NIESKOŃCZONYM UMYŚLE MOGŁA BYĆ WYMYŚLONA TA KSIEGA KSIĄG . MUSISZ PRZYJĄĆ TO CO ONA MÓWI , TO SĄ SŁOWA BOGA

Winkie Pratney Winkie Pratney

Winkie Pratney (born 3 August 1944) is a youth communicator, Christian apologist , evangelist , and writer from Auckland, New Zealand . Winkie Pratney (urodzony 03 sierpnia 1944) jest komunikator młodzieży, chrześcijańskie apologeta , ewangelista i pisarz z Auckland w Nowej Zelandii . With a mostly teenaged audience, Pratney speaks world wide to over 500,000 annually in churches, universities, high-schools, and Christian-oriented festivals. Z głównie nastoletnia publiczność, Pratney mówi na całym świecie ponad 500 tysięcy rocznie w kościołach, uniwersytetach, szkół średnich, a Christian zorientowanych festiwali.

Pratney’s leadership seminars encourage young people to live a Christian lifestyle. Seminaria przywódcze Pratney zachęcają młodych ludzi do życia chrześcijańskiego stylu życia. He also facilitates training seminars in conjunction with other Christian organizations such as Campus Life, Champions for Christ , Operation Mobilization , Masters Commission, Youth With A Mission , Young Life , Youth Alive , and Teen Challenge . Ułatwia on także seminaria szkoleniowe w połączeniu z innymi organizacjami chrześcijańskich, takich jak Campus życia, Champions dla Chrystusa , Operation Mobilizacji , Masters Komisji Młodzieży z misją , młodego życia , Youth Alive i nastolatków wyzwanie . Pratney also conducts leadership training for youth workers in Europe , North America and the Pacific , and has been involved as an advisor and consultant to church, civic, educational, government and social welfare leaders on the needs and problems of today’s teenagers. Pratney prowadzi również szkolenia przywództwa dla pracowników młodzieżowych w Europie , Ameryce Północnej i na Pacyfiku , i został zaangażowany jako doradca i konsultant do kościoła, obywatelskiej, edukacji, rządu i liderów pomocy społecznej na temat potrzeb i problemów współczesnych nastolatków.

Pratney is the author of several books including the most recent Youth Aflame: Manual for Discipleship and Ultimate CORE: Church on the Radical Edge and is one of the primary contributors, along with Dr. Tamara Winslow and Steve Hill, of the Revival Study Bible . Youth With A Mission , one of Pratney’s affiliations, has opened the Winkie Pratney Revival Library at its Lindale , Texas location. Pratney jest autorem kilku książek, w tym najnowszej Młodzieży w płomieniach: podręcznik dla uczniostwa i Ultimate Rdzeń: Kościół na Radical krawędzi i jest jednym z głównych autorów, wraz z dr Tamara Winslow i Steve Hill, Odrodzenia Study Bible. Młodzież z misją , z przynależności Pratney za, otworzył Winkie Pratney Revival Biblioteka w jego Lindale , Texas lokalizacji. The library houses the biographies and works of Christian revival leaders John Wesley , Charles Finney and William and Catherine Booth , among others. Biblioteka mieści biografii i dzieła chrześcijańskich przywódców odrodzenia John Wesley , Charles Finney i William i Catherine Booth , między innymi.

After contracting a serious illness in March 2007, rendering him comatose for 18 days and subsequently hospitalized for months in Seoul, South Korea, Pratney returned to Auckland, where he continued rehabilitation and recovery and has now returned to speaking. Po zachorowania na poważne choroby, w marcu 2007 roku renderowania go w śpiączce przez 18 dni, a następnie w szpitalu przez miesiąc w Seulu, Pratney wrócił do Auckland, gdzie kontynuował rehabilitację i powrót do zdrowia i teraz powrócił do mówienia.

On 25 December 2009, Pratney was admitted to Middlemore Hospital in New Zealand with an aneurysm and superbug infection, but later resumed his traveling ministries. W dniu 25 grudnia 2009 roku Pratney został przyjęty do szpitala Middlemore w Nowej Zelandii z infekcją tętniaka i Superbug, ale później wznowiono jego posługi podróży.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

wtorek, 16 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  91 670